Univerzální odpuzovač psů a komárů s LED svítilnou

Kód zboží: KH-280105
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:990 Kč
  • Cena bez DPH:818 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:2 roky
Množství:

Univerzální odpuzovač psů a komárů s LED svítilnou


Praktický multifunkční přístroj, který v sobě spojuje ultrazvukový odpuzovač psů, ultrazvukový odpuzovač komárů a LED svítilnu.

Odpuzovač psů: Při podržení tlačítka se symbolem psa vysílá odpuzovač ultrazvukový signál, který lidské ucho neslyší, ale pro zvíře je velmi nepříjemný. Tato funkce slouží také pro výcvik psa.

Odpuzovač komárů: Po stlačení tlačítka se symbolem komára vysílá přístroj souvislý ultrazvukový signál, který slouží k odpuzení nepříjemného hmyzu. Dalším stlačením tlačítka se vysílání signálu ukončí.

LED svítilna: Přístroj je osazený vysoce svítivou LED diodou, takže poslouží i jako baterka. K dispozici je režim svícení a režim blikání.

 

Parametry

Parametry

Materiál: Plast
Funkce: Odpuzovač psů (koček apod.), odpuzovač komárů, LED svítilna
Napájení: 1x 9V baterie (není součástí dodávky)
Rozměry: 135 x 40 x 30 mm
Hmotnost: 110 g

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze