Odstrašovač psů Dazer II

Kód zboží: 67
  • Cena vč. DPH:1 499 Kč
  • Cena bez DPH:1 239 Kč
  • Dostupnost: 5 dní
  • Záruka:2 roky
Množství:

Odstrašovač psů Dazer II


Dazer 2 je ultrasonický odstrašovač psů vhodný nejen pro obranu před rozzuřenými zvířaty, ale také pro jejich výcvik. Přístroj vydává vysokofrekvenční signál, který lidské ucho nezachytí, ale pro psa je slyšitelný a velmi nepříjemný.

Dazer 2 má široké využití. Rozhodně by neměl chybět v kapse běžců nebo cyklistů. Překvapivě pomůže také proti štěkání ozývajícímu se ze sousedství. Odstrašovač dokáže udržet psa v bezpečné vzdálenosti až 7 metrů. Dazer 2 koriguje chování psů a při správném použití může sloužit jako účinný nástroj pro výcvik. Zvuk přistroje je pro zvíře fyzicky neškodný.

Ultrasonický odstrašovač je vyroben z lehkého odolného plastu. Součástí balení je praktická kovová spona na opasek.
 

Parametry

Parametry

Hmotnost: 130 g
Dosah: 10 - 15 m (nejvíce efektivní ve 2 - 7 m)
Napájení: Baterie 9V
Životnost baterie: 1000 dávek (cca 2 - 3 roky)

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze