Tonfa ESP TR-24/59 klasická

Kód zboží: ESP-TR-24-59
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:189 Kč
  • Cena bez DPH:156 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:2 roky
Množství:

Tonfa ESP TR-24/59 klasická


Policejní tonfa TR-24/59 od firmy ESP. Při vývoji tohoto typu pomáhali policejní specialisté pro výcvik boje s tonfou z EU, Polska i ČR.

Přímá rukojeť této tonfy je vylepšena drážkami pro lepší uchopení a ukončena hlavicí zabraňující jejímu vytržení z ruky. Ergonomické zakončení příčné rukojeti ve tvaru hříbku zaručuje vhodné funkční držení a otáčení tonfy, hrot na konci hříbku umožňuje její použití jako účinného kladiva, například proražení skla apod. Spodní strana těla tonfy je zploštělá, takže při obraně přiléhá pevněji k ruce a nesklouzne. Navíc při úderu vedenému proti předloktí rozloží náraz do větší plochy.
 

Použitý materiál je vysokohouževnatý polypropylen.
 

 

Parametry

Délka: 23,2" (590 mm)
Hmotnost: 460 g
Materiál: Polypropylen


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze