Terminator set: paralyzér UZI 500 000 voltů + pepřový sprej

Kód zboží: UZI-SG-COMBO
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:1 990 Kč
  • Cena bez DPH:1 645 Kč
  • Původní cena:1 990 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:3 roky
Množství:

Terminator set: paralyzér UZI 500 000 voltů + pepřový sprej


Praktický sebeobranný set obsahující mini paralyzér UZI o síle půl milionu voltů a kvalitní pepřový sprej UZI s plastovým obalem ve tvaru klíčenky.

Paralyzér napájejí 3 výměnné baterie CR123, které jsou součástí balení. Samozřejmostí je bezpečnostní vypínač proti nechtěnému spuštění a pevné nylonové pouzdro na suchý zip. Vypotřebovaný pepřový sprej lze z obalu jednoduše vyjmout a vyměnit.

(UPOZORNĚNÍ: Na přiložených ilustračních fotografiích může být produkt vyobrazen s americkou zástrčkovou vidlicí. Všechny paralyzéry prodávané v našem e-shopu jsou ale samozřejmě dodávány s příslušenstvím, které je plně kompatibilní s českou elektrickou sítí.)
 

Parametry

Parametry

Rozměry (paralyzér): 9,5 x 5,5 x 2,5 cm
Napětí (paralyzér): 2 000 000 V
Napájení (paralyzér): 3 baterie CR123 (součást balení)
Pouzdro (paralyzér): Nylonové pouzdros poutkem na opasek
Obsah (pepřový sprej): 22 ml


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze