Streetwise Heavy Hitter baseballová pálka s LED svítilnou

Kód zboží: 341419
  • Cena vč. DPH:2 089 Kč
  • Cena bez DPH:1 726 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:2 roky
Množství:

Streetwise Heavy Hitter baseballová pálka s LED svítilnou


Streetwise Heavy Hitter je obušek ve tvaru baseballové pálky, na jehož špici je umístěna silná LED svítilna s technologií CREE XRE LED.  Tělo obušku je vyrobeno z kvalitního tvrzeného hliníku s černou povrchovou úpravou. Svítilna pracuje ve třech módech (plný výkon, poloviční výkon, blikání) a její dosah je více než 183 metrů.

Čtyřiceticentimetrová délka obušku v kombinaci s délkou natažené paže poskytuje bezpečný odstup od útočníka. Silná LED svítilna protivníka oslepí a dezorientuje. Pevné hliníkové tělo je účinná úderná zbraň. Streetwise Heavy Hitter je vhodný nejen pro běžnou sebeobranu, ale také pro hlídače, řidiče, obsluhu čerpacích stanic apod.

Součástí balení je poutko na zápěstí a 4 baterie Duracell.
 

 

Parametry

Délka: 40,6 cm
Hmotnost: 770 g
Materiál: Tvrzený hliník
Barva: Černá
Odolnost: IP64 (prach, stříkající voda)
LED svítilna: 200 lm / dosvit přes 180 m
Napájení: 4 AA baterie (součást balení)


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze