Soutěž o binární hodinky

Aktuální soutěž na Paralyzer.eu a Paralyzer.sk

Chceš vyhrát binární hodinky? Stačí udělat jednu z těchto věcí:

  • Staň se fanouškem naší FB stránky a tvé jméno bude vloženo do slosování jedenkrát.
     
  • Objednej jakékoliv zboží na Paralyzer.eu nebo Paralyzer.sk a tvé jméno bude vloženo do slosování vždy jedenkrát za každých celých 100 Kč z celkové hodnoty objednávky. Čím  vyšší cena, tím větší šance na výhru.
     

Soutěž začíná 1. 7. 2013 a trvá do 31. 7. 2013. Přesné podmínky soutěže jsou uvedeny níže.
 

Binární hodinkyÚčastníkem soutěže se automaticky stává každý, kdo

a.) v termínu trvání soutěže v internetových obchodech Paralyzer.eu a Paralyzer.sk objedná jakékoliv zboží, které převezme a zaplatí
 
nebo
 
b.) se v termínu trvání soutěže stane fanouškem FB stránky na adrese http://www.facebook.com/paralyzery (označí stránku tlačítkem „To se mi líbí“) a tento stav nezmění alespoň do vyhlášení výsledků.
 
Obě varianty lze kombinovat.
 
Soutěž se uskuteční v době od 1. 7. 2013 do 31. 7. 2013. Po uplynutí tohoto termínu bude vylosován výherce, který bude zveřejněn nejpozději do 14 dnů po skončení soutěže na FB stránce e-shopu. Výherce bude současně vyrozuměn e-mailem nebo soukromou zprávou v rámci sítě Facebook nejpozději do 15 dnů ode dne ukončení soutěže. Cena bude výherci zaslána Českou poštou.
 
Soutěží se o tuto výhru: binární hodinky.
 
Účastníci budou do slosování zařazeni takto:
 
a.) V případě nákupu zboží bude zákazníkovo jméno vloženo do slosování vždy jedenkrát za každých celých 100 Kč z celkové hodnoty objednávky (bez poštovného). Uskuteční-li tedy zákazník například objednávku za 1580 Kč, bude jeho jméno ve slosování celkem patnáctkrát.
 
b.) V případě zapojení do soutěže přes síť Facebook, bude jméno fanouška vloženo do slosování jedenkrát.
 
Nárok na účast v soutěži zaniká vrácením zboží v zákonné čtrnáctidenní lhůtě (platí pro účast nákupem zboží). Účast v soutěži není možná prostřednictvím FB účtu vedeného pod jiným než pravým jménem. Vznikne-li podezření na nekalé nebo nezákonné jednání, je možno účastníka ze soutěže vyloučit. 
 
Organizátor má právo kdykoliv soutěž ukončit, prodloužit, zkrátit, přerušit nebo upravit podmínky. Cenu není možné vymáhat soudní cestou. Na cenu není právní nárok a nárok na cenu nelze převést na jinou osobu. Cenu není možné nárokovat v alternativní podobě. Deklarovaná cena může být nahrazena cenou obdobného typu a hodnoty. 
 
Podmínkou účasti v soutěži je dovršení věku 18 let. Podmínkou účasti v soutěži není nákup zboží nebo služby.
Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze