Powerbanka DOCA 95000 mAh DG600

Kód zboží: DOCA-DG600
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:8 999 Kč
  • Cena bez DPH:7 437 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:2 roky
Množství:

Powerbanka DOCA 95000 mAh DG600


Power banka DOCA 95000 mAh je opravdový tahoun. Kdybychom vám prozradili, kolikrát zvládne nastartovat vaše auto, měli byste nás za blázny. Tak vám alespoň řekneme, že dokáže až 35× nabít mobil a můžete do ní zapojit i prodlužovačku.

Nikdo nikdy nebyl na kempování připravenější než vy s power bankou DOCA 95000 mAh. Díky výstupu pro klasickou prodlužovačku z ní můžete sosat energii prakticky na cokoliv – na vaření na elektrické plotýnce nebo třeba na rádio k tanci i k poslechu. K tomu všemu je připravená za 6 hodin nabíjení.

Pokud bude vaše auto na konci svých sil, uplatní se DOCA 95000 mAh jako startovací zdroj. Zvládne auto nastartovat znovu a znovu. A znovu. Navíc má silnou 10W svítilnu, se kterou můžete v noci posedět u skleničky nebo se klidně vydat na lov medvěda.

V březnu 2017 byla kapacita tohoto produktu navýšena z 75000 mAh na 95000 mAh pro dlouhodobější komfort.

Výhody powerbanky DOCA DG600:
 
  • přiložené startovací kabely – start auta na 1 nabití až 90×
  • 4 typy výstupů - pro start auta (12 V); pro prodlužovačku (110 a 220 V); pro notebook (12, 16, 19 V); pro mobil (1 a 2,1 A)
  • LED indikace nabití v procentech
  • ochrana proti přebití, přehřátí a přepětí
  • výkonná 10W LED svítilna
 


PROČ VYBRAT PRÁVĚ DOCA DG600?

RYCHLÉ OPĚTOVNÉ NABITÍ 
Je to skoro k neuvěření, ale tuhle pecku nabijete s naším speciálním kabelem za neuvěřitelných 6 hodin! Co víc by si mohl cestovatel přát? Než se vyspíte, už se na vás bude opět smát v plné své síle.
 
UNIVERZÁLNÍ ZÁSUVKA
Evropský, americký či australský adaptér? I od těchto starostí vám DOCA 95000 nadobro pomůže! Do univerzální zásuvky budete schopni strčit cokoliv!
 
SILNÉ SVÍTILNY PRO KAŽDOU SITUACI
DOCA 95000 disponuje velmi silnou 10W svítilnou po boku a 8W svítilnou v přední časti, která je vhodná při pohybování - obě se dají libovolně ztlumovat. Tím si zajistíte nejvyšší komfort, ať už jste kdekoliv!
 
PORADÍ SI TÉMĚŘ S KAŽDÝM ZAŘÍZENÍM
Téměř na vše, na co si při cestování vzpomenete si můžete rovnou zapojit do zařízení DOCA 95000 - ať už je to telefon, notebook nebo třeba i vařič. Jen pozor na limity, které jsou popsány v manuálu (např. 500W omezení). Zařízení má pouze pasivní chlazení a pro bezpečnost je nutné dodržovat stanovéná doporučení.
 
STARTOVÁNÍ AUT
Dostali jste se do situace, kdy auto nejede a jste mimo signál? Se zařízením DOCA 95000 se ani v tomto momentě nebudete muset dlouho stresovat! Stačí zapojit startovací kabely, zapnout powerbanku a nastartovat! Prostě se za pár minut rozjedete znova! :) Celkově to zvládne během jednoho cyklu až 90x s auty do objemu 6000CC.
 
JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ
Otočit knoflík a zastrčit kabel zvládne i technický neznalec - ovládání DOCA 95000 je velmi jednoduché a zvládne to opravdu každý!
 
DIGITÁLNÍ DISPLAY
Za každé situace budete vědět, zda si ještě můžete dopřát hodně energie či doopravdy začít hledat zásuvku :) K tomu vám pomůže digitální display s odhadem zbývající energie.
 
BRAŠNA PŘES RAMENO
A tohle je už jen malý bonus, ale velká výhoda pro vás! Samotná powerbanka váží méně, než 3kg. S touto brašnou jí zvládne pohodně přenášet i malé dítě!

 

Parametry

Parametry

Baterie: Li-Ion
Doba nabíjení : až 6 hodin
Výkon: 293Wh (79.2Ah*3.7V)
Vstup: 12.6V-5A
Velikost: 218×100×224mm
Hmotnost: 2.8kg
Provozní teplota: -35°C až 35° C

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze