Powerbanka DOCA 2600 mAh D516

Kód zboží: DOCA-D516
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:399 Kč
  • Cena bez DPH:330 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:2 roky
Množství:

Powerbanka DOCA 2600 mAh D516


DOCA D516 je power banka malá, ale šikovná. Vejde se do úplně maličké kabelky a přitom zvládne nabít mobil na 100 % minimálně jednou. 

Externí baterie DOCA 2600 v sobě skrývá 2600 mAh, je kovová a přitom váží jen 77 g – to je asi tolik jako dvě pěkná plnicí pera. Na jejím LED displayi uvidíte vždy přesně na procento, kolik energie jí zbývá. Nebojte se z ní vymačkat maximum. Díky ochraně proti úplnému vybití i přebití se její baterie neopotřebuje a vydrží vám sloužit až do skonání světa.

Výhody powerbanky DOCA 15000 mAh D516:
 
  • display s kapacitou v procentech
  • ochrana proti přebití, přepětí a přehřátí


PROČ VYBRAT PRÁVĚ DOCA D516?

DIGITÁLNÍ DISPLAY
Digitální display na malé powerbance je velice unikátní vlastnost powerbanky DOCA 2600. Za jakékoliv situace a na procento přesně ukáže, kolik energie aktuálně zbývá, což je velmi užitečné. Běžné powerbanky, s podobnou kapacitou, digitálním displayem téměř nedisponují a svou kapacitu signalizují pouze pomocí 4 LED diod z nichž každá z nich zastupuje 25% energie.
Příklad: Jste v situaci, kdy jste svou powerbanku v minulých dnech již 3x využili a zbývá 30% energie. Běžná powerbanka stále signalizuje 50% zbývající kapacity, jelikož svou signalizaci sníži (na jednu ze čtyř LED diod) až v momentě snížení energie na 25%. Powerbanka DOCA vám v takový moment přesně zobrazí 30% na digitálním displeji. 
 
SPOLEHLIVOST
DOCA 2600 je vybavena kapacitou 2600mAh s 85% účinnosti, její životnost je minimálně 500 cyklů a plné nabití zabere přibližně 4 hodiny. Výkonově odpovídá 9.62Wh
Zaroveň tato powerbanka disponuje elektronickou ochranou proti přepětí, přehřátí či úplněmu vybití a přebití.
 
DESIGN
Tato powerbanka se vejde do každé kapsy a ani si jí nevšimnete - je opravdu malá a její hmotnost je pozoruhodných 77 gramů! Povrch je vyroben z odolného hliníku.
Powerbanka DOCA 2600 je připravena v 6 barvách - modrá, zelená, černá, růžová, stříbrná a zlatá.
Powerbanka DOCA zvládne fungovat i jako tzv. prostředník mezi zařízeními a během nabíjení samotné powerbanky souběžně nabíjet i další zařízení.

 

Parametry

Parametry

Baterie: Li-Ion
Výstup: 5V-1A
Vstup: 5V-1A
Velikost: 90x23x23mm
Výkon: 9.62Wh (2.6Wh*3.7V)

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze