Powerbanka DOCA 15000 mAh D589

Kód zboží: DOCA-D589
NOVINKA
 • Cena vč. DPH:1 999 Kč
 • Cena bez DPH:1 652 Kč
 • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
 • Záruka:2 roky
Množství:

Powerbanka DOCA 15000 mAh D589


Power banka DOCA 15000 mAh je praktický parťák na cesty. Když se vašemu autu zrovna nechce, zvládne ho až 20× po sobě nastartovat. Nebo vám 8–10× nabije mobil a 1–2× notebook.

Každému řidiči neposlušného auta se hodí mít po ruce startovací zdroj. Proto je power banka DOCA 15000 mAh dokonalý spolujezdec – bez problémů nastartuje auto, je zabalená v praktickém pouzdru do auta a navíc vám nebude mluvit do řízení.

Využijete ji, i když vás auto nezlobí. Nabít ji můžete ze zásuvky i pomocí zapalování v autě, v zásuvce jí stačí jen 4 hodiny na úplné nabití. Pokud ji zrovna nebude potřebovat vaše auto, poslouží jako životabudič pro mobil i notebook a jako bílá a červená svítilna.

Výhody powerbanky DOCA D589:
 
 • přiložené startovací kabely
 • přiložené USB rozdvojky pro různé typy výstupů (výstup pro iPhone, microUSB, miniUSB)
 • LED indikace nabití
 • ochrana proti přebití, přehřátí a přepětí
 • výkonná LED svítilna – červené a bílé světlo, SOS režim
 • rozměry power banky 160 × 79 × 37,5 mm; 0,45 kg
 • rozměry pouzdra 218 × 100 × 224 mm; 1,1 kg

 

PROČ VYBRAT PRÁVĚ DOCA D589?

NASTARTUJE AUTO
Na rozdíl od běžných power banek je DOCA 15000 mAh schopná nastartovat auto do objemu 6000CC. To se může hodit v situacích, kdy nebudete mít okolo sebe nikoho se startovacími kabely. Ať už jedete pod stan, na festival nebo kamkoliv, je právě tento startovací zdroj dokonalým společníkem na cesty. Samozřejmostí jsou startovací kabely přímo v balení.
 
NABIJE NOTEBOOK
Odlišností DOCA 15000 mAh je výstup pro nabíjení notebooků. Vestavěným přepínačem lze zvolit požadované napětí (zjistíte v manuálu vašeho notebooku). V balení dodáváme redukce na některé typy konektorů notebooků. Mimo to nabízí power banka typický výstup USB 2.1A pro dobíjení mobilů, tabletů a podobné elektroniky.
 
RYCHLÉ NABÍJENÍ
Díky dodávanému adaptéru je DOCA 15000 mAh nabitá do čtyř hodin. Navíc v balení naleznete také adaptér do autozapalovače, takže dobíjet můžete i za jízdy.
 
VYKONNÉ SVÍTILNY
Na čelní straně se nachází dvě výkonné LED svítilny. Bílá může posloužit jako přisvícení právě například při startování auta za tmy a červená svítilna slouží jako SOS výstraha. V různých režimech lze přepnout mezi svícením a blikáním u obou svítilen.
 
KOMPAKTNOST
DOCA 15000 mAh je velmi skladná. Není větší jak jedna cihla nebo váš starý walkman. Výhodou je také kvalitní plastové pouzdro, ve kterém power banku dodáváme. Do něj se vejde nejen power banka, ale všechno její příslušenství. Svým tvarem a provedením je toto pouzdro vhodné do kufru auta jako doplněk povinné výbavy.

 

Parametry

Parametry

Baterie: Li-Ion
Výstupy: 5V-2A, 12V/16V/19V-3A, 12V Startovač aut
Vstup: 15V-1A
Doba nabíjení: 4 hodiny
Rozběhový proud: 900A
Maximální proud: 1100A
Provozní teplota: -25°C až 65°C
Velikost: 160x79x37,5mm
Hmotnost: 450 g

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze