Powerbanka DOCA 13000 mAh D566II

Kód zboží: DOCA-D66II
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:749 Kč
  • Cena bez DPH:619 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:2 roky
Množství:

Powerbanka DOCA 13000 mAh D566II


Power banka, která vydrží i týden v divočině. Třeba iPhone nabije až 5× a na procento přesně ukáže, kolik energie jí zůstalo. 

S kapacitou 13000 mAh by zvládla dobít raketoplán – nebo alespoň mobil a tablet najednou. K tomu má připravené dva konektory s výstupem 2,1 a 1 A.

Pohání ji Li-Ion baterie s dlooooouhou životností. Ve výrobě totiž mysleli na všechno a vybavili power banku ochranou proti úplnému vybití a přebití. Co to znamená pro vás? Že s kapacitou externí baterie DOCA můžete počítat napořád.

Výhody powerbanky DOCA 15000 mAh D566II:

  • display s kapacitou v procentech
  • ochrana proti přebití, přepětí a přehřátí
  • LED svítilna


PROČ VYBRAT PRÁVĚ DOCA D566II?

DIGITÁLNÍ DISPLAY
Na první pohled se powerbanka DOCA 13000 od svých konkurenčních rivalů odlišuje digitálním displayem, který na procento ukáže, kolik energie jí aktuálně zůstává. Běžné powerbanky svou kapacitu znázorňují pomocí 4 LED diod z nichž každá z nich zastupuje 25% energie. Jde o levnější řešení, na které se nedá 100% spolehnout.
Příklad: Jste v situaci, kdy jste svou powerbanku v minulých dnech již 3x využili a zbývá 30% energie. Běžná powerbanka stále signalizuje 50% zbývající kapacity, jelikož svou signalizaci sníži (na jednu ze čtyř LED diod) až v momentě snížení energie na 25%. Powerbanka DOCA vám v takový moment přesně zobrazí 30% na digitálním displayi. 
 
SPOLEHLIVOST
DOCA 13000 je vybavena kapacitou 13000mAh s 85% účinnosti, její životnost je minimálně 500 cyklů a plné nabití zabere přibližně 13 hodin. Výkonově odpovídá 48,1Wh.
V porovnání s podobnými powerbankami, DOCA 13000 obsahuje 5 válcovitých Li-Ion baterií. Někteří výrobci vsází na tenké provedení výrobku s použitím plochých Li-Pol článků, které postupem času v porovnání s Li-Ion bateriemi rychleji ztrácejí svou kapacitu.
Zaroveň tato powerbanka disponuje elektronickou ochranou proti přepětí, přehřátí či úplněmu vybití a přebití.
 
RYCHLÉ NABÍJENÍ
Svá zařízení můžete nabíjet dvěma USB porty, z nichž jeden je rychlejší 2A výstup. Pokud k této zvýšené rychlosti využijete vhodný nabíjecí kabel, tak se můžete těšit na dvojnásobné rychlost nabíjení vašich zařízení.
Jen upozorňujeme, že při použití rychlejšího portu se snižuje účinnost nabíjení - powerbanka spotřebuje více energie v porovnání použití pomalejšího 1A výstupu. Pokud se tedy budete nacházet v situaci, kdy vám přijde vhod každá kapka energie, tak doporučujeme využít pomalejší port.
 
LED SVÍTILNA
V divočině či pod stanem, tato powerbanka vám dokáže se svou svítilnou pomoci i v těch nejtemnějších situacích :)
 
DESIGN
Design této powerbanky je přizpůsoben tak, aby skvěle "padla do ruky" a zároveň byla pohodlná k přenášení. Porvch je vyroben z kvalitního plastu a celková váha lehce přesahuje čtvrt kila.
Powerbanka DOCA je připravena v 6 barvách - bílá, modrá, černá, červená, žlutá a růžová.
 
Mezi další výhody patří této powerbanky patří dvě funkce, které byste možná čekali od každé powerbanky, ale můžeme vás ujistit, že se nejedná o zvyklosti všech výrobců:
 
Funkce prostředníka - zařízení DOCA můžete využít jako tzn. prostředníka a během nabíjení samotné powerbanky nabíjet další zařízení
 
Souběžná obsluha portů - powerbanka disponuje dvěma porty, které lze využít souběžně a rázem můžete nabíjet dvě zařízení zároveň.

 

Parametry

Parametry

Baterie: Li-Ion
Velikost: 104x65x23 mm
Výstupy: 5V-1A, 5V-2.1A
Vstup: 5V-1A
Doba nabíjení : až 12 hodin
Výkon: 48,1Wh (13Ah*3.7V)

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze