Piexon JPX4 Jet Defender Compact černý

Kód zboží: PIE-JPX4-COM-01
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:8 999 Kč
  • Cena bez DPH:7 437 Kč
  • Původní cena:9 099 Kč
  • Dostupnost: 3 dny
  • Záruka:2 roky
Množství:

Piexon JPX4 Jet Defender Compact černý


Nová, vylepšená verze oblíbeného obranného prostředku JPX Jet Defender - tentokrát se čtyřmi hlavněmi, které je možno rychle odklopit a nabít. Pomocí patentované neaerosolové hnací technologie dostřelí Piexon JPX4 až do vzdálenosti 7 metrů při rychlosti 97 m/s (350 km/h) a rozptylu cca 40 cm. Kvalitní polymerový rám je odolný proti nárazům i vlhkosti.

Díky použité technologii hermeticky uzavřené nábojky a účinné látky ve formě tekutiny je možné použití uvnitř budov, kdy nedojde ke kontaminaci vnitřního prostředí. Extrémně vysoká rychlost, kterou je vystřelována účinná látka, eliminuje nebezpečí vychýlení dráhy střely vlivem povětrnostních podmínek (vítr, déšť).

Působením účinné látky OC Piexol se 4 000 000 SHU (st. pálivosti), dojde při zásahu k okamžitému efektu, který protivníka spolehlivě zastaví. Účinky jsou dávení, silný kašel, podráždění sliznice, dočasná slepota a stimulace nervových zakončení na kůži. Toto se týká pouze zasažené osoby, účinky na okolí jsou minimální.

Balení obsahuje JPX4 Jet Defender Compact v černém provedení (bez zásobníku, který je potřeba objednat samostatně) a záruční list společně s českým návodem.

 

Parametry

Parametry

Rozměry
Délka: 193 mm
Výška: 144 mm
Šířka: 40 mm
Hmotnost (rukojeť): 459 g
Hmotnost (zásobník): 180 g

Vzdálenost použití
Minimálně: 1,5 metru
Maximálně: 7,0 metrů

Systém spouště: bicí mechanismus s automatickým přepnutím
Obsah: 4 náboje s objemem 10 ml
Rychlost náboje: V (Im) 97 m/s, 350 km/h
Provozní rozsah teplot: -20 °C až +60 °C
Zaměřování: otevřená mířidla


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze