Piexon Guardian Angel III OC

Kód zboží: KH-130203
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:1 099 Kč
  • Cena bez DPH:908 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:2 roky
Množství:

Piexon Guardian Angel III OC


Značka Piexon (Švýcarsko) je synonymem pro kvalitu a zkušenosti v oblasti pepřových sprejů. Její pepřový paralyzér Guardian Angel 3 představuje vysoce spolehlivý a účinný obranný prostředek, který je na rozdíl od elektrického paralyzéru možné použít na dálku - s bezpečným odstupem od protivníka.

Díky patentované hnací technologii společnosti Piexon je Guardian Angel unikátní v dosahu a efektivitě. Účinná látka je vystřelena rychlostí 180 km/h, takže zásah je přesný a citlivost na boční vítr nebo protivítr minimální. Hermeticky uzavřené nádobky a tekutý obsah umožňují použití uvnitř budov bez rizika kontaminace prostředí. Paralyzéry Piexon jsou konstruovány tak, aby zasáhly pouze protivníka a neohrozily okolí.

Guardian Angel má ploché plastové tělo ve tvaru pistole, které umožňuje dobré uchopení a zamíření na cíl. Po prolomení bezpečnostní pojistky a stisknutí spouště se jako první iniciuje spodní nábojka, pak se systém automaticky přepne na horní nábojku a je možné stisknout znovu. Účinný dostřel je 4 m při rozptylu zhruba 30 cm. Pro pohodlné nošení slouží integrovaný opaskový klip. Přístroj obsahuje 2 x 6 ml vysoce účinného pepřového spreje Piexol s obsahem 10% OC. Paralyzér Guardian Angel je mimořádně kompaktní a váží pouhých 120 gramů.

 

Parametry

Parametry

Rozměry
Délka: 118 mm
Výška: 26 mm
Šířka: 85 mm
Hmotnost: 120 g

Vzdálenost použití
Minimálně: 0,5 metru
Maximálně: 4,0 metry

Systém spouště: automatické přepínání
Obsah: 2 náboje s objemem 6 ml 10 % OC s 2.0 - 3.0 % capsacinoid
Rychlost náboje: V (Im) 50 m/s, 180 km/h
Provozní rozsah teplot: -20 °C až +80 °C
Odpor spouště: 3.0 kg


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze