Paralyzér ZAP Stick 600 000 voltů

Kód zboží: 15
  • Cena vč. DPH:2 299 Kč
  • Cena bez DPH:1 900 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:doživotní*
Množství:

Paralyzér ZAP Stick 600 000 voltů


Elektrický paralyzér ZAP Stick 600 000 voltů s ergonomickým štíhlým tvarem. V porovnání s podobně řešeným pero-paralyzérem Streetwise je o něco robustnější a větší, stále však velmi skladný, nezabírající mnoho místa v kabelce nebo do přihrádce v autě. Vhodný také jako obranný prostředek pro běžce a jiné sportovce.

Paralyzér má dobře tvarovanou pogumovanou rukojeť pro optimální uchopení. Vypadnutí z ruky brání zápěstní poutko. Na špici přístroje jsou umístěny dvě výkonné LED diody, které je možné použít pro oslnění útočníka nebo jako běžnou baterku. Kromě toho nechybí praktická červená LED kontrolka indikující stav paralyzéru. Napájení zajišťují dvě lithiové baterie typu CR2 (přiloženy).

Součástí balení je praktické pouzdro s poutkem na opasek.
 

Parametry

Parametry

Délka: 16,5 cm
Hmotnost: 225 g
Napětí: 600 000 V
Napájení: 2 Li baterie CR2
Pouzdro: Nylonové pouzdro na opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze