Paralyzér ZAP Light Mini 800 000 voltů paralyzující baterka

Kód zboží: ZAP-LIGHT-MINI-01
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:1 999 Kč
  • Cena bez DPH:1 652 Kč
  • Původní cena:2 749 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:doživotní*
Množství:

Paralyzér ZAP Light Mini 800 000 voltů paralyzující baterka


Elektrický paralyzér ZAP Light Mini 800.000 voltů je zmenšenou variantou osvědčeného paralyzéru ZAP Light. Vysoce odolné, ale malé a lehké tělo této paralyzující baterky je vyrobeno z tvrzeného leteckého hliníku, takže snese i hrubější zacházení. Hlavice je po obvodu opatřena kovovými hroty, které fungují jako elektrody.

Přístroj lze použít jako obranný prostředek (paralyzér + hroty) nebo jako plnohodnotnou baterku. Šestice vysoce svítivých LED diod poskytuje jasné světlo nepřetržitě po dobu cca 5 h na jedno nabití vestavěné baterie. Nabíjecí USB kabel a praktické nylonové pouzdro s poutkem na opasek jsou součástí balení. ZAP Light Mini má bezpečnostní vypínač jako ochranu před nechtěným spuštěním.

(UPOZORNĚNÍ: Na přiložených ilustračních fotografiích může být produkt vyobrazen s americkou zástrčkovou vidlicí. Všechny paralyzéry prodávané v našem e-shopu jsou ale samozřejmě dodávány s příslušenstvím, které je plně kompatibilní s českou elektrickou sítí.)
 

Parametry

Parametry

Délka: 12 cm
Hmotnost: 220 g
Napětí: 800 000 V
Napájení: Zabudovaná baterie (nabíjecí kabel součástí balení)
Pouzdro: Praktické pouzdro na opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze