Paralyzér ZAP Light Extreme 1 milion voltů paralyzující baterka

Kód zboží: 15123
  • Cena vč. DPH:2 999 Kč
  • Cena bez DPH:2 478 Kč
  • Původní cena:3 999 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:doživotní*
Množství:

Paralyzér ZAP Light Extreme 1 milion voltů paralyzující baterka


Elektrický paralyzér ZAP Light Extreme 1 milion voltů ve tvaru ruční svítilny je vylepšenou verzí bestselleru ZAP Light 1 milion voltů. Vysoce odolné, ale lehké tělo omračující baterky je vyrobeno z tvrzeného leteckého hliníku (s černou povrchovou úpravou), takže na rozdíl od jiných paralyzérů snese i hrubější zacházení. Rukojeť je pogumovaná. Hlavice je  po obvodu opatřena výraznými kovovými hroty.

Přístroj lze použít jako obranný prostředek (paralyzér + hroty) nebo jako plnohodnotnou baterku. Šestice vysoce svítivých LED diod poskytuje jasné světlo nepřetržitě po dobu cca 5 h na jedno nabití vestavěné baterie. Nabíjecí USB kabel, autonabíječka a praktické nylonové pouzdro s poutkem na opasek jsou součástí balení. ZAP Light Extreme používá bezpečnostní vypínač jako ochranu před nechtěným spuštěním. 

Silné napětí o síle jednoho milionu voltů dává masivní, jasný elektrický výboj, který je doprovázený charakteristickým praskavým zvukem. Odstrašující účinek je navíc umocněný momentem překvapení, protože ZAP Light Extreme nemá klasický tvar paralyzéru, takže útočník protiakci do poslední chvíle neočekává.

Tento typ elektrického paralyzéru je často vyhledávaný také majiteli psů.

(UPOZORNĚNÍ: Na přiložených ilustračních fotografiích může být produkt vyobrazen s americkou zástrčkovou vidlicí. Všechny paralyzéry prodávané v našem e-shopu jsou ale samozřejmě dodávány s příslušenstvím, které je plně kompatibilní s českou elektrickou sítí.)
 

Parametry

Parametry

Délka: 15 cm
Hmotnost: 255 g
Napětí: 1 000 000 V
Napájení: Zabudovaná baterie (nabíjecí kabel a autonabíječka součástí balení)
Pouzdro: Praktické pouzdro na opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze