Paralyzér ZAP Enforcer 2 miliony voltů paralyzující baterka

Kód zboží: 1005110
  • Cena vč. DPH:4 899 Kč
  • Cena bez DPH:4 049 Kč
  • Původní cena:5 499 Kč
  • Dostupnost: 5 dní
  • Záruka:doživotní*
Množství:

Paralyzér ZAP Enforcer 2 miliony voltů paralyzující baterka


Elektrický paralyzér ZAP Enforcer je určitě jeden z nejvšestrannějších obranných prostředků současnosti. Základem je paralyzující funkce s elektrickým výbojem o síle 2 miliony voltů. Tento multifunkční přístroj ale disponuje také šesticí ostrých kovových hrotů, vysoce účinnou LED svítilnou se čtyřmi světelnými režimy a v neposlední řadě speciálně tvarovaným tělem z tvrzeného leteckého hliníku, které umožňuje použít Enforcer jako velmi efektivní údernou zbraň.

Jako jediná paralyzující baterka je ZAP Enforcer osazen LCD displejem, který poskytuje vyčerpávající informace o aktuálním stavu baterie, počtu zbývajících elektrických šoků a zbývající době svícení. To umožňuje paralyzér v pravou chvíli dobít, aby byl vždy připravený k použití. Přístroj napájí vestavěná NiMH baterie, která vystačí na přibližně 500 elektrických šoků nebo 12 hodin souvislého svícení. Nabíječka je přiložena. Inteligentní systém nabíjení zabraňuje přebití baterie paralyzéru a zvyšuje tak její účinnost a životnost.

Plnohodnotná LED svítilna s technologií CREE XR-E 3W LED a světelným tokem 110 lumenů pracuje ve čtyřech režimech - vysoký výkon, střední výkon, nízký výkon a blikání S.O.S.

(UPOZORNĚNÍ: Na přiložených ilustračních fotografiích může být produkt vyobrazen s americkou zástrčkovou vidlicí. Všechny paralyzéry prodávané v našem e-shopu jsou ale samozřejmě dodávány s příslušenstvím, které je plně kompatibilní s českou elektrickou sítí.)
 

Parametry

Parametry

Délka: 36 cm
Hmotnost: 839 g
Napětí paralyzéru: 2 000 000 V
LED svítilna: 110 lm
LCD displej: Stav baterie, zbývající doba svitu, zbývající počet šoků
Napájení: Zabudovaná NiMH baterie (nabíječka součástí balení)
Pouzdro: Pevné nylonové pouzdro na opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze