Paralyzér ZAP Double Trouble 1.2 milionu voltů otevřený boxer

Kód zboží: 7
  • Cena vč. DPH:2 639 Kč
  • Cena bez DPH:2 181 Kč
  • Původní cena:2 699 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:doživotní*
Množství:

Paralyzér ZAP Double Trouble 1.2 milionu voltů otevřený boxer


Elektrický paralyzér ZAP Double Trouble je paralyzující otevřený boxer s celkovým duálním výkonem 1,2 milionu voltů. Neobvyklý a efektní design tvaru podkovy (US patent) spolu s velmi slušnou silou činí z tohoto přístroje zajímavou alternativu ke klasickým paralyzérům.

Specifický tvar ZAP Double Trouble poskytuje nadprůměrně dobrou manévrovatelnost a jeho pogumovaná ergonomická rukojeť umožňuje pevné a bezpečné uchopení. Paralyzér je vybaven bezpečnostní pojistkou proti nechtěnému spuštění a kontrolkou signalizující pohotovostní stav. Součástí tohoto elektrického boxeru je také poutko na zápěstí. O napájení se starají dvě baterie typu CR123A.

Balení ZAP Double Trouble obsahuje také nylonové pouzdro.
 

Parametry

Parametry

Délka: 18 cm
Hmotnost: 195 g
Napětí: 1 200 000 V
Napájení: 2 Li baterie CR123A
Pouzdro: Odolné nylonové pouzdro


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze