Paralyzér ZAP Blast Knuckles Extreme 950 000 voltů boxer

Kód zboží: 888
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:3 629 Kč
  • Cena bez DPH:2 999 Kč
  • Původní cena:2 999 Kč
  • Dostupnost: 5 dní
  • Záruka:doživotní*
Množství:

Paralyzér ZAP Blast Knuckles Extreme 950 000 voltů boxer


Elektrický paralyzér ZAP Blast Knuckles Extreme 950 000 voltů je vylepšenou, "drsnější" verzí kultovního paralyzujícího boxeru ZAP Blast Knuckles. Nejvýraznější změnou je nový tvar, který nahradil původní oblé křivky ostře řezanými hranami. Na dříve plochých elektrodách přibyly dvě dvojice ostrých hrotů. I tato nová podoba paralyzéru je patentovaná.

Stejně jako klasický ZAP Blast Knuckles, umožňuje i nový model Extreme mimořádně pevné uchopení, které protivníkovi nedá žádnou možnost vytrhnout přístroj z ruky uživatele. Paralyzér si ponechal také vynikající manévrovatelnost se schopností rychlého a nečekaného zásahu.

Kompaktní velikost a způsob držení paralyzéru bude vyhovovat i sportovcům - například běžcům. Přístroj je vyrobený z kvalitního protiskluzového materiálu a je napájen dvěma lithiovými bateriemi CR123. Výkon 950 000 je zcela dostačující pro rychlé zneškodnění agresora, a to i přes silnou vrstvu oděvu.

Součástí balení je pouzdro na opasek.
 

Parametry

Parametry

Rozměry: 8,2 x 11,4 x 3,1 cm
Hmotnost: 170 g
Napětí: 950 000 V
Napájení: 2 Li baterie CR123A
Materiál: Pogumovaný plast
Pouzdro: Odolné pouzdro na opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze