Paralyzér ZAP Blast Knuckles 950 000 voltů boxer

Kód zboží: 8
  • Cena vč. DPH:2 749 Kč
  • Cena bez DPH:2 272 Kč
  • Původní cena:2 999 Kč
  • Dostupnost: 5 dní
  • Záruka:doživotní*
Množství:

Paralyzér ZAP Blast Knuckles 950 000 voltů boxer


Elektrický paralyzér ZAP Blast Knuckles 950 000 voltů ve tvaru klasického boxeru je americkým patentem. Jeho konstrukce umožňuje velmi pevné uchopení, takže je prakticky nemožné nechat si ho útočníkem vytrhnout z ruky. Na rozdíl od paralyzérů klasických tvarů má ZAP Blast Knuckless lepší manévrovatelnost a jeho zásah může být velmi nečekaný.

Kompaktní velikost paralyzéru je ideální například pro běžce. Přístroj je vyroben z kvalitního protiskluzového materiálu a je napájen dvěma lithiovými bateriemi CR123. Výkon 950 000 je naprosto dostačující pro rychlé zneškodnění agresora, a to i přes silnou vrstvu oděvu.

Součástí balení je pouzdro na opasek.
 

Parametry

Parametry

Rozměry: 9,5 x 11,5 x 2,5 cm
Hmotnost: 260 g
Napětí: 950 000 V
Napájení: 2 Li baterie CR123A
Pouzdro: Odolné pouzdro na opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze