Paralyzér ZAP 650 000 voltů

Kód zboží: 12
  • Cena vč. DPH:1 869 Kč
  • Cena bez DPH:1 545 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:doživotní*
Množství:

Paralyzér ZAP 650 000 voltů


Elektrický paralyzér ZAP 650 000 voltů je středním modelem z oblíbené řady mini paralyzérů značky ZAP. Dobré řešení pro toho, kdo hledá nejlepší poměr mezi cenou a výkonem. Přístroj je tak malý, že se pohodlně vejde do dlaně, či dokonce do cigaretové krabičky. Tento mini paralyzér je ideální obranný prostředek pro ženy. Je kdykoliv po ruce a v kabelce nebo v kapse zabírá jen minimum místa.

Kompaktní plastové pouzdro s pogumovaným povrchem a velkým spouštěcím tlačítkem umožňuje bezpečné, pevné uchopení a jednoduchou obsluhu. Bezpečnostní pojistka zamezuje nechtěnému výboji při přenášení (po jejím odjištění je pohotovostní stav signalizován červenou kontrolkou). Napájení paralyzéru mají na starosti tři lithiové baterie CR123A (přiloženy). Součástí balení je také praktické nylonové pouzdro, které je možné navléknout na opasek.
 

Parametry

Parametry

Rozměry: 8,3 x 5,7 x 1,9 cm
Napětí: 650 000 V
Napájení: 3 Li baterie CR123A
Pouzdro: Nylonové pouzdro na opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze