Paralyzér ZAP Cane 1 milion voltů vycházková hůl

Kód zboží: 6
  • Cena vč. DPH:5 499 Kč
  • Cena bez DPH:4 544 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:doživotní*
Množství:

Paralyzér ZAP Cane 1 milion voltů vycházková hůl


Elektrický paralyzér ZAP Cane 1 milion voltů s patentovaným tvarem elegantní vycházkové hole. Nekonvenční, nicméně velmi účinný a také praktický paralyzér je vhodný nejen pro seniory. Kromě toho, že je účinným obranným prostředkem, slouží i jako LED svítilna, a v neposlední řadě také jako plnohodnotná chodící hůl s nosností až 114 kg.

Paralyzující vycházková hůl je spolehlivou ochranou nejen před lidskými násilníky, ale také před agresívními zvířaty, např. před psy. Mohutný elektrický výboj na jejím spodním konci je velmi efektní a kromě toho velmi překvapivý. Když ani to nepostačí k zahnání útočníka, přichází ke slovu síla jednoho milionu voltů. Bezmála metrová délka tohoto zajímavého paralyzéru je více než dostatečná pro zachování bezpečného odstupu.

Hůl ZAP Cane má výšku nastavitelnou v rozmezí 81 až 92 cm. V rukojeti je ukryta praktická LED svítilna. Balení obsahuje mimo jiné nabíječku a velké pouzdro s popruhem na rameno.

(UPOZORNĚNÍ: Na přiložených ilustračních fotografiích může být produkt vyobrazen s americkou zástrčkovou vidlicí. Všechny paralyzéry prodávané v našem e-shopu jsou ale samozřejmě dodávány s příslušenstvím, které je plně kompatibilní s českou elektrickou sítí.)
 Parametry

Délka: 81 - 92 cm (nastavitelná)
Nosnost: 114 kg
Napájení: Zabudovaná dobíjecí baterie (nabíječka součástí balení)
Další funkce: LED svítilna
Pouzdro: Velké nylonové pouzdro


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze