Paralyzér ZAP 1 milion voltů omračující mobil

Kód zboží: 26
  • Cena vč. DPH:2 749 Kč
  • Cena bez DPH:2 272 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:doživotní*
Množství:

Paralyzér ZAP 1 milion voltů omračující mobil


Elektrický paralyzér ZAP vypadá na první pohled jako mobilní telefon, jedná se však o účinný obranný prostředek s výkonem 1 milion voltů. Paralyzující mobil je dobré řešení pro každého, kdo chce plně využít momentu překvapení a nevzbudit pozornost.

Přístroj je jen imitací mobilního telefonu. Na horní hraně je opatřen elektrodami a praktickou LED svítilnou, která poslouží i pro případné oslnění útočníka. Funkce paralyzéru jsou ovládány přímo na klávesnici, kde je také umístěna ON/OFF kontrolka. Bezpečnostní vypínač bránící nechtěnému výboji se nachází na boku.

Součástí balení jsou tři baterie typu CR2 a poutko pro uchycení paralyzéru na zápěstí. Přiloženo je také pevné kožené pouzdro, které je podobné jako u skutečných mobilních telefonů.
 

Parametry

Parametry

Rozměry: 10 x 5 x 1,9 cm
Napětí: 1 000 000 V
Napájení: 3 Li baterie CR2
Pouzdro: Imitace pouzdra na mobilní telefon


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze