Paralyzér ZAP Baton 1 milion voltů elektrický obušek

Kód zboží: 3
  • Cena vč. DPH:3 299 Kč
  • Cena bez DPH:2 726 Kč
  • Původní cena:3 499 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:doživotní*
Množství:

Paralyzér ZAP Baton 1 milion voltů elektrický obušek


Elektrický paralyzér ZAP 1 milion voltů ve tvaru obušku s krytou rukojetí. Tento dobíjecí paralyzér je velmi kvalitním, praktickým a dostatečně silným prostředkem pro účinnou sebeobranu. Ne náhodou si ho v některých zemích oblíbili také profesionálové z bezpečnostních agentur.

Paralyzér poskytuje výboj nejen na svém konci, ale také na krytu rukojeti. Po stranách jsou navíc aktivní kontaktní plošky, které znemožňují uchopení útočníkem a vytržení z ruky. K pevnému a bezpečnému držení přispívá také pogumovaná rukojeť.

Samozřejmostí je silná svítilna s 5 LED žárovkami umožňující chvilkové oslepení agresora. Součástí balení je dobíjecí kabel a praktické nylonové pouzdro na opasek.
 

Parametry

Parametry

Délka: 29 cm
Napětí: 1 000 000 V
Napájení: Vestavěný akumulátor (nabíjecí šňůra součástí balení)
Nabíjení: 4 - 8 h každých 60 dnů
Pouzdro: Pevné nylonové pouzdro na opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze