Paralyzér UZI Thunderbolt II 2.8 milionů voltů

Kód zboží: UZI-SG-280
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:1 990 Kč
  • Cena bez DPH:1 645 Kč
  • Původní cena:2 990 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:3 roky
Množství:

Paralyzér UZI Thunderbolt II 2.8 milionů voltů


Elektrický paralyzér UZI Thunderbolt II je vylepšenou verzí osvědčeného modelu UZI Thunderbolt. V porovnání s první generací je silnější, menší, není už ale vybaven alarmem. Paralyzér poskytuje silný elektrický výboj, integrovanou LED svítilnu je možné použít místo běžné baterky nebo k oslnění a oslepení protivníka.

Napájení paralyzéru zajišťuje zabudovaná baterie, která se dobíjí přiloženou nabíječkou. Nechybí ani bezpečnostní vypínač a poutko na zápěstí s pojistkou deaktivující paralyzér při vytržení či vypadnutí z ruky. Součástí balení je i kvalitní nylonové pouzdro.

(UPOZORNĚNÍ: Na přiložených ilustračních fotografiích může být produkt vyobrazen s americkou zástrčkovou vidlicí. Všechny paralyzéry prodávané v našem e-shopu jsou ale samozřejmě dodávány s příslušenstvím, které je plně kompatibilní s českou elektrickou sítí.)
 

Parametry

Parametry

Rozměry: 11,5 x 5 x 2,5 cm
Hmotnost: 145 g
Napětí: 2 800 000 V
Napájení: Zabudovaná baterie (nabíječka součástí balení)
Pouzdro: Nylonové pouzdro na opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze