Paralyzér UZI Thunderbolt 2 miliony voltů

Kód zboží: UZI-SG-2M
  • Cena vč. DPH:2 190 Kč
  • Cena bez DPH:1 810 Kč
  • Původní cena:3 290 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:3 roky
Množství:

Paralyzér UZI Thunderbolt 2 miliony voltů


Elektrický paralyzér UZI Thunderbolt 2 miliony voltů je skutečně multifunkční obranný prostředek. Poskytuje nejen silný elektrický výboj, ale je současně vybaven hlasitou sirénou a jasným výstražným světlem v červené barvě. Tyto praktické doplňky slouží k odstrašení útočníka a k rychlému přivolání pomoci.

UZI Thunderbolt je po všech stránkách skvěle vybavený. Napájení zajišťuje zabudovaná NiMH baterie, která se dobíjí přiloženou nabíječkou. Nechybí ani bezpečnostní vypínač a poutko na zápěstí s pojistkou deaktivující paralyzér při vytržení či vypadnutí z ruky. Samozřejmostí je kvalitní nylonové pouzdro.

(UPOZORNĚNÍ: Na přiložených ilustračních fotografiích může být produkt vyobrazen s americkou zástrčkovou vidlicí. Všechny paralyzéry prodávané v našem e-shopu jsou ale samozřejmě dodávány s příslušenstvím, které je plně kompatibilní s českou elektrickou sítí.)
 

Parametry

Parametry

Rozměry: 12,5 x 5 x 3,1 cm
Hmotnost: 310 g
Napětí: 2 000 000 V
Napájení: Zabudovaná baterie (nabíječka součástí balení)
Pouzdro: Pevné nylonové pouzdro na opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze