Paralyzér UZI Pen 500 000 V pero

Kód zboží: UZI-PEN500K
  • Cena vč. DPH:1 290 Kč
  • Cena bez DPH:1 066 Kč
  • Původní cena:1 790 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:3 roky
Množství:

Paralyzér UZI Pen 500 000 V pero


Elektrický paralyzér UZI Pen 500 000 voltů s tvarem pera. Jedná se o jeden z vůbec nejmenších paralyzérů na českém trhu. Díky své originální konstrukci je velmi diskrétní a praktický. Přístroj je napájen dvěma malými tužkovými bateriemi AAA. Nechtěnému výboji brání bezpečnostní vypínač.

Tento paralyzér je silnějším modelem řady UZI Pen (v nabídce je také slabší typ UZI Pen 300 000 V).

(UPOZORNĚNÍ: Na přiložených ilustračních fotografiích může být produkt vyobrazen s americkou zástrčkovou vidlicí. Všechny paralyzéry prodávané v našem e-shopu jsou ale samozřejmě dodávány s příslušenstvím, které je plně kompatibilní s českou elektrickou sítí.)
 

Parametry

Parametry

Rozměry: 16,2 x 2,6 x 2,1 cm
Napětí: 500 000 V
Napájení: 2 baterie AAA


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze