Paralyzér UZI 350 000 voltů

Kód zboží: UZI-D350K
  • Cena vč. DPH:1 890 Kč
  • Cena bez DPH:1 562 Kč
  • Původní cena:1 890 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:3 roky
Množství:

Paralyzér UZI 350 000 voltů


Elektrický paralyzér UZI 350 000 voltů s tradičním jednoduchým tvarem. Prioritou při konstrukci tohoto přístroje nebyl design, ale funkčnost a odolnost. Pouzdro paralyzéru je vyrobeno z houževnatého plastu, který snese i méně šetrné zacházení. Také elektrody jsou nezvykle mohutné a pevné.

Tento model UZI je napájen běžnou 9 V baterií, kterou je možné kdykoliv rychle vyměnit za novou. Součástí paralyzéru je poutko na zápěstí a bezpečnostní vypínač proti nechtěnému výboji. Balení obsahuje praktické nylonové pouzdro s logem UZI.

V naší nabídce je i silnější varianta s napětím 650 000 V.

(UPOZORNĚNÍ: Na přiložených ilustračních fotografiích může být produkt vyobrazen s americkou zástrčkovou vidlicí. Všechny paralyzéry prodávané v našem e-shopu jsou ale samozřejmě dodávány s příslušenstvím, které je plně kompatibilní s českou elektrickou sítí.)
 

Parametry

Parametry

Rozměry: 10,5 x 6 x 2,5 cm
Hmotnost: 100 g
Napětí: 350 000 V
Napájení: baterie 9 V (není součástí balení)
Pouzdro: Nylonové pouzdro s poutkem opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze