Paralyzér UZI 1.5 milionu voltů

Kód zboží: UZI-D1500K
  • Cena vč. DPH:1 790 Kč
  • Cena bez DPH:1 479 Kč
  • Původní cena:3 490 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:3 roky
Množství:

Paralyzér UZI 1.5 milionu voltů


Elektrický mini paralyzér UZI 1 500 000 voltů je svými rozměry předurčený ke každodennímu nošení v kapse, kabelce nebo v přiloženém opaskovém pouzdru. Ačkoliv není větší než krabička cigaret, poskytuje mimořádně silný elektrický výboj, který spolehlivě ochromí každého útočníka. Jednoduché mini paralyzéry tohoto typu patří v současnosti k nejžádanějším obranným přístrojům.

Paralyzér je bezpečně chráněný před nechtěným spuštěním. Neklouzavý pogumovaný povrch přispívá k pevnému a bezpečnému uchopení. Napájení přístroje je vyřešeno zabudovanou baterií, kterou lze jednoduše dobíjet ze sítě pomocí přiložené nabíječky. Balení obsahuje také kvalitní nylonové pouzdro s možností navléknutí na opasek.

(UPOZORNĚNÍ: Na přiložených ilustračních fotografiích může být produkt vyobrazen s americkou zástrčkovou vidlicí. Všechny paralyzéry prodávané v našem e-shopu jsou ale samozřejmě dodávány s příslušenstvím, které je plně kompatibilní s českou elektrickou sítí.)
 

Parametry

Parametry

Rozměry: 9,5 x 5,5 x 2,5 cm
Hmotnost: 130 g
Napětí: 1 500 000 V
Napájení: Zabudovaná baterie (nabíječka součástí balení)


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze