Paralyzér UZI Micro 950 000 voltů

Kód zboží: UZI-SG950BK
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:1 590 Kč
  • Cena bez DPH:1 314 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:3 roky
Množství:

Paralyzér UZI Micro 950 000 voltů


UZI Micro 950 kV je velmi malý a lehký paralyzér, který však disponuje silou téměř jednoho milionu voltů. Jako všechny ostatní výrobky legendární značky UZI vyniká spolehlivostí a kvalitním zpracováním.

Kromě své hlavní obranné funkce slouží mini paralyzér také jako jednoduchá LED svítilna - tu lze v případě potřeby použít. i k oslnění útočníka. Před neúmyslným spuštěním v kapse či kabelce je zařízení chráněno bezpečnostní pojistkou. Napájení obstarává dobíjecí akumulátor (nabíjecí kabel je součástí balení).

Paralyzér je dodávaný s nylonovým pouzdrem, které je vybaveno poutkem na opasek.

(UPOZORNĚNÍ: Na přiložených ilustračních fotografiích může být produkt vyobrazen s americkou zástrčkovou vidlicí. Všechny paralyzéry prodávané v našem e-shopu jsou ale samozřejmě dodávány s příslušenstvím, které je plně kompatibilní s českou elektrickou sítí.)
 

Parametry

Parametry

Rozměry: 9 x 4 x 2 cm
Hmotnost: 88 g
Napětí: 950 000 V
Napájení: Zabudovaná baterie (nabíječka součástí balení)
Pouzdro na opasek: Ano


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze