Paralyzér Streetwise Peacemaker 6 milionů voltů elektrický obušek

Kód zboží: 315
  • Cena vč. DPH:5 499 Kč
  • Cena bez DPH:4 544 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:doživotní*
Množství:

Paralyzér Streetwise Peacemaker 6 milionů voltů elektrický obušek


Elektrický paralyzér Streetwise Peacemaker s ohromnou sílou šesti milionu voltů, impozantním odstrašujícím tvarem a tradičně vysokou kvalitou zpracování. Tento elektrický obušek je nejen špičkový prostředek pro osobní obranu, ale také vhodný nástroj pro výbavu bezpečnostních agentur apod. Podlouhlý tvar paralyzéru zajišťuje velký dosah a skvělou manévrovatelnost.

Paralyzér Streetwise Peacemaker disponuje jasným, hlasitým výbojem demonstrujícím jeho obrovskou sílu a zastrašujícím útočníka. Rukojeť obušku má pogumovaný povrch pro pevné a bezpečné uchopení. Peacemaker je navíc vybaven výkonnou LED svítilnou, která způsobuje dočasné oslepení útočníka, nebo může být použita jako běžná baterka.

Tento elektrický obušek má bezpečnostní pojistku a také hlavní ON/OFF spínač, který spolehlivě deaktivuje baterii a zabraňuje nechtěnému spuštění. Hlavní elektrody se nacházejí na špici přístroje, po stranách jsou další kovové proužky způsobující elektrický šok a zabraňující vytržení paralyzéru útočníkem.

Paralyzér je vybaven zabudovanou dobíjecí NiMH baterií. Šňůra pro nabíjení se připojuje do spodní části rukojeti.

(UPOZORNĚNÍ: Na přiložených ilustračních fotografiích může být produkt vyobrazen s americkou zástrčkovou vidlicí. Všechny paralyzéry prodávané v našem e-shopu jsou ale samozřejmě dodávány s příslušenstvím, které je plně kompatibilní s českou elektrickou sítí.)
 

 

Parametry

Délka: 36 cm
Napětí: 6 000 000 V
Napájení: Zabudovaná dobíjecí NiMh baterie (nabíjecí šňůra součástí balení)


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze