Paralyzér Streetwise Nightstick 5 milionů voltů elektrický obušek

Kód zboží: 98-2
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:3 849 Kč
  • Cena bez DPH:3 181 Kč
  • Původní cena:4 999 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:doživotní*
Množství:

Paralyzér Streetwise Nightstick 5 milionů voltů elektrický obušek


Multifunkční elektrický obušek v sobě kombinuje extrémně silný paralyzér, LED svítilnu a hlasitý 120 dB osobní alarm. Robustní tělo z odolného plastu je opatřeno pogumovaným povrchem, který umožňuje pevné a bezpečné uchopení. Paralyzér je jištěný proti nechtěnému výboji při přenášení a manipulaci. Na zadní části se nachází bezpečnostní poutko na zápěstí, které při vypadnutí nebo vyražení obušku z ruky okamžitě deaktivuje paralyzující funkci, aby nemohlo dojít ke zneužití ze strany protivníka.

Streetwise Nighstick je napájený věstavěnou dobíjecí baterií. Výrobce uvádí, že při běžném používání vydrží baterie dostatečně nabitá až 60 dnů (přesto doporučujeme pravidelně provádět krátké zkušební výboje a průběžně kontrolovat její stav). Paralyzér se nabíjí cca 10 hodin.

Součástí balení je nabíjecí kabel a praktické pouzdro na opasek.
 

Parametry

Parametry

Délka: 34 cm
Průměr: 5 cm
Napětí: 5 000 000 V
Funkce: Paralyzér, osobní alarm, LED svítilna
Napájení: Zabudovaná dobíjecí baterie (nabíjecí šňůra součástí balení)
Pouzdro: Na opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze