Paralyzér Streetwise Mini Barbarian 9 milionů voltů elektrický obušek

Kód zboží: STR-MINI-BARBAR-01
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:4 099 Kč
  • Cena bez DPH:3 387 Kč
  • Dostupnost: 3 dny
  • Záruka:doživotní*
Množství:

Paralyzér Streetwise Mini Barbarian 9 milionů voltů elektrický obušek


Elektrický obušek Streetwise Mini Barbarian je neobvyklý obranný prostředek určený profesionálům z řad bezpečnostních agentur nebo hlídacích služeb, ale i civilním osobám. Multifunkční zařízení v sobě spojuje výhody taktického obušku, výkonné LED svítilny a mimořádně silného elektrického paralyzéru. Se svými 9.000.000 V je Streetwise Mini Barbarian jedním z nejsilnějších výrobků značky. Hlavice s krytými elektrodami je vybavena systémem Triple Stun Technology pro ještě větší účinnost. Impozantní světelný a akustický projev výstražného elektrického výboje pravděpodobně okamžitě zastraší většinu protivníků, a pokud ne, přichází ke slovu šok o síle milionů voltů.

Výkonná svítilna s technologií Cree LED hravě nahradí běžnou baterku, ale v případě potřeby může také oslepit útočníka. Funguje ve třech režimech: plné světlo, 50% světlo a SOS blikání.

Na rozdíl od většiny elektrických obušků, které jsou z plastu, je tento typ vyroben z tvrzeného leteckého hliníku. Jedná se tedy o obušek v pravém slova smyslu - to znamená, že jej lze bez problémů použít jako údernou zbraň nebo glassbreaker. Bezmála půlmetrová délka poskytuje výjimečně dobrou manévrovatelnost a umožňuje zachování výrazného odstupu od protivníka.

Paralyzér je opatřený zápěstním poutkem proti vypadnutí nebo vyražení z ruky. Dvojí jištění chrání před nechtěným výbojem. Přístroj je napájený dobíjecí baterií. Součástí balení je nabíječka.

(UPOZORNĚNÍ: Na přiložených ilustračních fotografiích může být produkt vyobrazen s americkou zástrčkovou vidlicí. Všechny paralyzéry prodávané v našem e-shopu jsou ale samozřejmě dodávány s příslušenstvím, které je plně kompatibilní s českou elektrickou sítí.)
 

Parametry

Parametry

Délka: 35 cm
Hmotnost: 450 g
Materiál: Hliníková slitina
Napětí paralyzéru: 9 000 000 V
Svítilna: 150 lm (životnost žárovky cca 100.000 hodin)
Napájení: Dobíjecí baterie (nabíječka součástí balení)
Klip na opasek: Ano


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze