Paralyzér Streetwise Blackout 5 milionů voltů

Kód zboží: 10
  • Cena vč. DPH:4 949 Kč
  • Cena bez DPH:4 090 Kč
  • Původní cena:6 599 Kč
  • Dostupnost: Prodej ukončen
  • Záruka:doživotní*
Množství:

Paralyzér Streetwise Blackout 5 milionů voltů


Elektrický paralyzér Streetwise Blackout 5 milionů voltů patří k vůbec nejsilnějším paralyzérům na trhu. Jeho velikost je přesto tak malá, že se bez problémů vejde do dlaně, či dokonce do krabičky od cigaret.

Streetwise Blackout je špičkový výrobek s bohatým vybavením a vynikajícími parametry. Ergonomické kompaktní pouzdro z odolného plastu je opatřeno pogumovaným povrchem, který umožňuje pevné a bezpečné uchopení. Bezpečnostní poutko na zápěstí dokáže deaktivovat paralyzér v případě, že se jej zmocní útočník. Spolehlivý bezpečnostní vypínač chrání uživatele před nechtěným elektrickým výbojem. Přístroj je vybaven také trojicí vysoce svítivých LED diod.

Brutální síla pěti milionů voltů dokáže rychle zneškodnit každého protivníka. K napájení elektrického paralyzéru slouží vestavěná dobíjecí baterie. Nabíječka je součástí balení.

Paralyzér Streetwise Blackout je dodáván se stylovým pouzdrem na opasek.

(UPOZORNĚNÍ: Na přiložených ilustračních fotografiích může být produkt vyobrazen s americkou zástrčkovou vidlicí. Všechny paralyzéry prodávané v našem e-shopu jsou ale samozřejmě dodávány s příslušenstvím, které je plně kompatibilní s českou elektrickou sítí.)
 

Parametry

Parametry

Rozměry: 8,3 x 5,7 x 1,9 cm
Hmotnost: 200 g
Napětí: 5 000 000 V
Napájení: Zabudovaná baterie (nabíječka součástí balení)
Pouzdro: Stylové pouzdro na opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze