Paralyzér Streetwise 2.5 milionu voltů pero s LED baterkou

Kód zboží: 29
  • Cena vč. DPH:2 969 Kč
  • Cena bez DPH:2 454 Kč
  • Původní cena:4 299 Kč
  • Dostupnost: Prodej ukončen
  • Záruka:doživotní*
Množství:

Paralyzér Streetwise 2.5 milionu voltů pero s LED baterkou


Elektrický paralyzér Streetwise 2.5 milionu voltů je momentálně nejsilnější paralyzující pero na trhu. Přes svou obrovskou sílu, kterou mu mohou závidět i některé elektrické obušky, má doslova miniaturní rozměry, díky nimž si vždy najde místo v kapse, kabelce, ledvince nebo přihrádce v autě. Praktičtější paralyzér pro každodenní nošení bychom těžko hledali.

Paralyzující pero Streetwise zaujme kompaktním a elegantním tvarem, ale vyniká také velmi dobrou manévrovatelností. Na první pohled ničím nepřipomíná paralyzér, takže umožní dokonale využít momentu překvapení a nečekaně odrazit útok protivníka drtivou silou dvou a půl milionu voltů.

Paralyzér je osazen dvěma silnými LED diodami, které lze využít k oslnění útočníka nebo jako praktickou baterku. Spolehlivý bezpečnostní spínač brání nechtěnému spuštění přístroje a červená kontrolka na jeho boku funguje jako indikátor stavu (ON/OFF). Napájení mini paralyzéru je zajištěno interní dobíjecí baterií, nabíjecí kabel je přiložen.

Balení obsahuje také praktické nylonové pouzdro s poutkem na opasek.

(UPOZORNĚNÍ: Na přiložených ilustračních fotografiích může být produkt vyobrazen s americkou zástrčkovou vidlicí. Všechny paralyzéry prodávané v našem e-shopu jsou ale samozřejmě dodávány s příslušenstvím, které je plně kompatibilní s českou elektrickou sítí.)
 

Parametry

Parametry

Délka: 16 cm
Průměr: 2 cm
Hmotnost: 195 g
Napětí: 2 500 000 V
Napájení: Zabudovaná dobíjecí baterie (nabíječka součástí balení)
Pouzdro: Pevné nylonové pouzdro


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze