Paralyzér Streetwise 3 miliony voltů výsuvný elektrický obušek

Kód zboží: 2
  • Cena vč. DPH:3 299 Kč
  • Cena bez DPH:2 726 Kč
  • Původní cena:3 999 Kč
  • Dostupnost: Prodej ukončen
  • Záruka:doživotní*
Množství:

Paralyzér Streetwise 3 miliony voltů výsuvný elektrický obušek


Paralyzér Streetwise 3 miliony voltů je unikátní obranný prostředek. Jedná se o elektrický obušek s neobvyklou teleskopickou konstrukcí, jejíž tři do sebe se zasouvající části po stlačení tlačítka rychle vystřelí a změní délku obušku téměř na dvojnásobek (54 cm). Tato akce je sama o sobě velmi efektní a odstrašující. Paralyzér je v roztaženém stavu dostatečně dlouhý a umožňuje tak zachování bezpečné vzdálenosti od útočníka. Složený obušek je naopak velmi skladný.

Elektrický obušek Streetwise je jako jeden z mála paralyzérů vybaven hlasitým 130 dB alarmem, který v kombinaci s výstražným elektrickým výbojem často dokáže přinutit útočníka k útěku, případně přivolat pomoc. Výkonná LED svítilna slouží k oslnění agresora, ale může také posloužit jako klasická baterka. Přístroj je napájen dobíjecí baterií.

K paralyzéru je přiložena nabíječka a praktické pouzdro na opasek.

(UPOZORNĚNÍ: Na přiložených ilustračních fotografiích může být produkt vyobrazen s americkou zástrčkovou vidlicí. Všechny paralyzéry prodávané v našem e-shopu jsou ale samozřejmě dodávány s příslušenstvím, které je plně kompatibilní s českou elektrickou sítí.)
 

Parametry

Parametry

Délka: 32 cm (složený stav), 54 cm (roztažený stav)
Průměr: 5 cm
Napětí: 3 000 000 V
Další funkce: 130 dB alarm; LED svítilna
Pouzdro: Pevné pouzdro na opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze