Paralyzér Securaptor Uzon 3 miliony voltů paralyzující baterka

Kód zboží: SCR-UZON-01
  • Cena vč. DPH:1 290 Kč
  • Cena bez DPH:1 066 Kč
  • Původní cena:1 999 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:2 roky
Množství:

Paralyzér Securaptor Uzon 3 miliony voltů paralyzující baterka


Elektrický paralyzér SCR Securaptor Uzon s tvarem velké baterky a hlasitým osobním alarmem. Jedná se o multifunkční obranný prostředek s několika možnostmi využití. Přes 40 cm dlouhé, robustní tělo je možné použít jako improvizovanou údernou zbraň. K odražení útoku slouží také čtyři ostré hroty v přední části, které fungují současně jako elektrody a při aktivaci paralyzéru vydávají silný elektrický výboj. K přivolání pomoci nebo zahnání protivníka je instalována výstražná siréna. Kromě toho je Securaptor Uzon použitelný jako plnohodnotná LED baterka. Paralyzér je vybaven bezpečnostním vypínačem, který brání nechtěnému spuštění. Pro snadnější přenášení lze připevnit ramenní popruh. Napájení zajišťuje zabudovaný dobíjecí akumulátor.

Zajímavost: Značka Securaptor označuje své paralyzéry jmény světových sopek. Inspirací pro model Securaptor Uzon byla sopka Uzon (Kamčatka).

Na rozdíl od většiny ostatních paralyzérů z naší nabídky jde o přístroj, na který není poskytována doživotní záruka.

 

Parametry

Parametry

Délka: 40 cm
Průměr: 5,8 cm (hlavice), 4 cm (rukojeť)
Hmotnost: 480 g
Napětí: 3 000 000 V
Napájení: Zabudovaná baterie (nabíječka součástí balení)
Barva: Černá
Popruh na rameno: Ano
Pouzdro: Ne


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze