Paralyzér Securaptor Tore 4 miliony voltů paralyzující baterka

Kód zboží: SCR-TORE-01
NOVINKA BESTSELLER
  • Cena vč. DPH:1 190 Kč
  • Cena bez DPH:983 Kč
  • Původní cena:1 599 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:2 roky
Množství:

Paralyzér Securaptor Tore 4 miliony voltů paralyzující baterka


Elektrický paralyzér Securaptor Tore Police Edition ve tvaru baterky je inspirovaný služebními přístroji, které používají policisté v USA a dalších zemích. Mimořádně úzké tělo (průměr jen 3 cm) z hliníkové slitiny je velmi odolné, k čemuž přispívá i speciální řešení zadní části, která je jednolitá - bez obvyklé plastové koncovky. Silný paralyzér o napětí 4 miliony voltů má zakryté elektrody, takže se výrobek na první pohled neliší od běžné baterky. Před nechtěným výbojem chrání uživatele dvoustupňový bezpečnostní systém zahrnující vypínač ON/OFF, který zcela odpojuje paralyzér od akumulátoru, a přepínač funkcí sloužící pro aktivaci spouště. Proti vypadnutí nebo vyražení z ruky slouží zápěstní poutko.

Securaptor Tore je použitelný také jako zcela plnohodnotná LED svítilna disponující výsokou svítivostí díky světelnému zdroji CREE LED. Napájení je zajištěno zabudovaným dobíjecím akumulátorem.

Zajímavost: Značka Securaptor označuje své paralyzéry jmény světových sopek. Inspirací pro model Securaptor Tore byla sopka Tore (ostrov Bougainville, Papua - Nová Guinea).

 

Parametry

Parametry

Délka: 17 cm
Průměr: 3 cm
Hmotnost: 165 g
Materiál: Hliník
Napětí: 4 000 000 V
Napájení: Zabudovaná baterie (nabíječka součástí balení)
Barva: Černá


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze