Paralyzér Securaptor Teon 1.5 milionu voltů (zelená)

Kód zboží: SCR-TEON-03
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:990 Kč
  • Cena bez DPH:818 Kč
  • Původní cena:1 499 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:2 roky
Množství:

Paralyzér Securaptor Teon 1.5 milionu voltů (zelená)


SCR Securaptor Teon je klasický mini paralyzér s velikostí jen o něco málo větší, než je krabička od cigaret. Díky svému praktickému kompaktnímu tvaru je ideálním obranným prostředkem pro každodenní nošení v kapse, v kabelce nebo třeba v ledvince. Malé rozměry neznamenají malý výkon - paralyzér disponuje napětím 1.500.000 V, což mu umožňuje bez problémů zvládnout každého útočníka. Pogumovaný povrch je příjemný na dotek a přispívá k pevnému a bezpečnému uchopení. Mezi elektrodami na přední části přístroje je umístěna LED svítilna, kterou lze použít k oslnění protivníka nebo jako běžnou baterku. Výrobek je osazen bezpečnostní pojistkou proti nechtěnému spuštění. Napájení je zajištěno vestavěnou dobíjecí baterií. Součástí balení je praktické nylonové pouzdro s poutkem na opasek.

Zajímavost: Značka Securaptor označuje své paralyzéry jmény světových sopek. Inspirací pro model Securaptor Teon byla sopka Teon (Bandské moře).

 

Parametry

Parametry

Délka: 10,3 cm
Šířka: 5,2 cm
Tloušťka: 2,3 cm
Hmotnost: 115 g
Materiál: Plast
Napětí: 1 500 000 V
Napájení: Zabudovaná baterie (nabíječka součástí balení)
Barva: Zelená
Pouzdro: Nylonové pouzdro na opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze