Paralyzér Securaptor StunPhone 3 miliony voltů paralyzující mobil

Kód zboží: SCR-STUNPHONE-01
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:1 490 Kč
  • Cena bez DPH:1 231 Kč
  • Původní cena:1 990 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:2 roky
Množství:

Paralyzér Securaptor StunPhone 3 miliony voltů paralyzující mobil


Securaptor StunPhone je elektrický paralyzér, který je svým tvarem k nerozeznání od mobilního telefonu Apple 6S. Toto řešení je velmi diskrétní - nevzbuzuje zbytečnou pozornost a umožňuje naplno využít momentu překvapení. Kromě silného paralyzéru disponuje StunPhone také LED svítilnou a hlasitým osobním alarmem pro odstrašení útočníka či přivolání pomoci.

Přístroj je velmi lehký (88 g) a jeho tloušťka je pouze 10 mm, proto je možné jej pohodlně nosit v kapse nebo v kabelce jako jakýkoliv běžný smartphone. Nechtěnému výboji v kapse brání bezpečnostní pojistka.

Napájení je zajištěno vestavěným akumulátorem, který se dobíjí přes přiložený USB kabel nebo přes jakoukoliv běžnou nabíječku. Zadní strana paralyzéru je vyrobena z lehce pogumovaného plastu, což zajišťuje pevné uchopení a minimalizuje nebezpečí vypadnutí z ruky. Jedná se o maketu mobilního telefonu, takže displej není funkční.

 

Parametry

Parametry

Rozměry: 135 x 65 x 10 mm
Hmotnost: 88 g
Napětí: 3 000 000 V
Materiál: Plast
Napájení: Zabudovaný akumulátor (nabíjecí USB kabel součástí balení)
Barva: Černá/bílá
Pouzdro: Ne


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze