Paralyzér Securaptor Saba 950 000 voltů

Kód zboží: SCR-SABA-01
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:1 090 Kč
  • Cena bez DPH:901 Kč
  • Původní cena:1 499 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:2 roky
Množství:

Paralyzér Securaptor Saba 950 000 voltů


SCR Securaptor Saba je mini paralyzér s velmi kompaktními rozměry a silou bezmála jednoho milionu voltů. Jeho drobné, ale odolné, ergonomicky tvarované tělo z pogumovaného plastu skvěle padne do ruky. S délkou pouhých 10,5 centimetrů je Saba jedním z nejkratších paralyzérů vůbec. Velmi příjemná je i hmotnost 125 gramů. Přibalené nylonové pouzdro lze použít jako obal proti poškození, nebo navléct na opasek, aby byl přístroj neustále po ruce.

Securaptor Saba je multifunkční paralyzér. V jeho přední části je umístěna LED svítilna se zrcadlovou parabolou, jejíž ostré světlo dokáže oslnit a dezorientovat útočníka, ale poslouží také jako běžná baterka.

Napájení paralyzéru a svítilny je zajištěno vestavěnou dobíjecí baterií.

Zajímavost: Značka Securaptor označuje své paralyzéry jmény světových sopek. Inspirací pro model Securaptor Saba byla sopka Saba (ostrov Saba, Karibské Nizozemsko).

 

Parametry

Parametry

Délka: 10,5 cm
Šířka: 4 cm (nejširší část)
Tloušťka: 2,5 cm
Hmotnost: 125 g
Materiál: Pogumovaný plast
Napětí: 950 000 V
Napájení: Zabudovaná baterie
Barva: Černá
Pouzdro: Nylonové pouzdro s poutkem na opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze