Paralyzér Securaptor Ruby 2.5 milionu voltů pero s LED svítilnou

Kód zboží: SCR-RUBY-01
  • Cena vč. DPH:1 690 Kč
  • Cena bez DPH:1 397 Kč
  • Původní cena:2 290 Kč
  • Dostupnost: Prodej ukončen
  • Záruka:3 roky
Množství:

Paralyzér Securaptor Ruby 2.5 milionu voltů pero s LED svítilnou


Elektrický paralyzér SCR Securaptor Ruby s oblíbeným a praktickým tvarem připomínajícím pero nebo kancelářský popisovač. I když má v průměru jen něco kolem dvou centimetrů a jeho délka není o moc větší, než u běžné propisky, disponuje silou dvou a půl milionu voltů, která není zdaleka běžná ani u mnohem větších přístrojů. Silnější paralyzující pero dnes na českém trhu neexistuje.

Díky svým extrémně malým rozměrům a nízké hmotnosti je tento paralyzér ideálním obranným prostředkem pro každodenní používání. V kapse nebo v kabelce zabírá skutečně jen minimum místa, takže je neustále po ruce. Pro pohodlné přenášení je možné použít také přiložené nylonové pouzdro se suchým zipem a poutkem na opasek.

A to není všechno. Na špici paralyzéru jsou umístěny dvě vysoce svítivé LED diody, které umožňují používat Securaptor Ruby jako baterku. V případě nebezpečí pak poslouží i k oslnění útočníka a jeho dezorientaci.

Proti náhodnému elektrickému výboji a nechtěnému zasažení uživatele je paralyzující pero zajištěno dvěma způsoby. Při přenášení může být přední část s elektrodami zakryta víčkem (i tím připomíná skutečné pero). Toto víčko není nutné snímat při používání svítilny, protože je vybaveno otvory pro LED diody. Dále je na boku přístroje bezpečnostní přepínač, jehož posunutím do klidové polohy se deaktivuje spoušť paralyzéru. Polohy ON/OFF jsou navíc zřetelně indikovány červenou kontrolkou.

Za zmínku stojí výborné dílenské zpracování a kvalitní pogumovaný povrch, který velmi dobře vypadá, je příjemný na dotek a umožňuje pevné a bezpečné uchopení paralyzéru.

Securaptor Ruby je vybavený dobíjecím akumulátorem. Praktický malý nabíjecí kabel je součástí balení.

Jedná se o identický přístroj, jako paralyzující pero Streetwise 2500 kV. Oba paralyzéry mají stejný tvar, rozměry i technické parametry.

Zajímavost: Značka Securaptor označuje své paralyzéry jmény světových sopek. Inspirací pro model Securaptor Ruby byla sopka Ruby (ostrovní oblouk Severní Mariany, USA).

 

Parametry

Parametry

Délka: 16 cm
Průměr: 2 cm
Hmotnost: 195 g
Napětí: 2 500 000 V
Napájení: Zabudovaná dobíjecí baterie (nabíječka součástí balení)
Pouzdro: Nylonové pouzdro (suchý zip, poutko na opasek)


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze