Paralyzér Securaptor Ruang 7 milionů voltů elektrický obušek

Kód zboží: SCR-RUANG-01
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:3 490 Kč
  • Cena bez DPH:2 884 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:2 roky
Množství:

Paralyzér Securaptor Ruang 7 milionů voltů elektrický obušek


Elektrický obušek Securaptor Ruang je paralyzér, který stoprocentně uspokojí profesionály (bezpečnostní agentury, hlídací služby) a nadchne i běžné uživatele, kteří hledají nekompromisní a maximálně účinný obranný prostředek. Multifunkční přístroj spojuje v jeden celek silný elektrický paralyzér, odolný kovový obušek a kvalitní svítilnu.

Zakryté elektrody paralyzéru umístěné na špici poskytují mohutný výboj o síle sedmi milionů voltů, který je charakteristický silnými záblesky a výrazným praskavým zvukem. Tělo z tvrzeného leteckého hliníku je konstruováno jako plnohodnotná úderná zbraň (taktický obušek). Díky své délce 47,5 cm má skvělé manévrovací schopnosti a umožňuje bezpečný odstup od protivníka. Svítilna se třemi módy je použitelná jako běžná baterka, ale slouží také k oslepení útočníka. Její sklo je chráněno proti rozbití zapuštěním do špice paralyzéru.

Na rozdíl od naprosté většiny elektrických paralyzérů, které disponují napevno vestavěnou baterií, má Securaptor Ruang výměnný Li-Ion akumulátor. Jeho aktivace probíhá velkým zeleným tlačítkem v zadní části, které funguje jako bezpečnostní pojistka proti nechtěnému výboji při přenášení nebo skladování. Akumulátor i nabíječka jsou součástí balení.

Paralyzér je opatřený karabinou pro připnutí např. na poutko kalhot.

Zajímavost: Značka Securaptor označuje své paralyzéry jmény světových sopek. Inspirací pro model Securaptor Ruang byla sopka Ruang (ostrovy Sangihe, Indonésie).
 

Parametry

Parametry

Délka: 47,5 cm
Průměr: 3,5 cm (hlavice), 3 cm (rukojeť)
Hmotnost: 480 g
Materiál: Hliníková slitina
Napětí paralyzéru: 7 000 000 V
Napájení: Výměnný dobíjecí akumulátor 1CR18650, 1500 mAh (nabíječka součástí balení)
Klip na opasek: Ano (karabina)


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze