Paralyzér Securaptor Ring 950 000 voltů

Kód zboží: SCR-RING-01
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:1 390 Kč
  • Cena bez DPH:1 149 Kč
  • Původní cena:1 699 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:2 roky
Množství:

Paralyzér Securaptor Ring 950 000 voltů


SCR Securaptor Ring je revoluční elektrický paralyzér se zcela novým designem. Kruhová část (prsten) je navlečená na prst a zbytek zůstává skrytý v dlani. Stačí jen lehce stisknout pěst a paralyzér vydá silný elektrický výboj. Vše je velmi intuitivní a rychlé, v kritické situaci není potřeba nic připravovat a hledat to správné tlačítko. Při správném uchopení přístroje je nemožné jeho vypadnutí z ruky nebo vytržení protivníkem.

Tento paralyzující prsten je velice diskrétní obranný prostředek. Většina jeho extrémně malého a lehkého těla je nenápadně ukrytá v dlani, což umožňuje maximálně využít momentu překvapení. Díky nízké hmotnosti a miniaturním rozměrům je Securaptor Ring ten nejlepší paralyzér do kapsy, po ruce vždy a za všech okolností.

Výrobek je vybaven dobíjecím akumulátorem, nabíječka je součástí balení. Tělo paralyzéru je vyrobeno z kvalitního pogumovaného plastu. Proti nechtěnému spuštění chrání bezpečnostní pojistka.

 

Parametry

Parametry

Délka: 7,3 cm
Šířka: 3,5 cm (přední část); 5,7 cm (zadní část)
Tloušťka: 0,8 cm (přední část); 2 cm (zadní část)
Hmotnost: 50 g
Materiál: Plast
Napětí: 950 000 V
Napájení: Zabudovaná baterie (nabíječka součástí balení)
Barva: Černá
Pouzdro: Ne


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze