Paralyzér Securaptor Pico 3 miliony voltů paralyzující baterka

Kód zboží: SCR-PICO-01
BESTSELLER
  • Cena vč. DPH:990 Kč
  • Cena bez DPH:818 Kč
  • Původní cena:1 299 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:2 roky
Množství:

Paralyzér Securaptor Pico 3 miliony voltů paralyzující baterka


Elektrický paralyzér SCR Securaptor Pico je asi nejmenší paralyzující baterka na trhu. Ve velmi kompaktním těle (délka jen cca 16 cm, průměr kolem 3 cm) z vysoce odolného tvrzeného hliníku je ukryto obranné zařízení s úctyhodným výkonem 3 miliony voltů. Paralyzér je vybaven zakrytými elektrodami, takže jej na první pohled nelze rozeznat od obyčejné outdoorové baterky, což může protivníka nepříjemně překvapit. Samozřejmostí je bezpečnostní pojistka bránící nechtěnému spuštění, která spolehlivě ochrání před náhodným výbojem při přenášení nebo svícení. Proti vypadnutí nebo vyražení z ruky slouží poutko na zápěstí. Securaptor Pico je pochopitelně použitelný také jako plnohodnotná LED svítilna s vysokou svítivostí. Napájení je zajištěno zabudovaným dobíjecím akumulátorem. Součástí balení je nylonové pouzdro s poutkem na opasek.

Zajímavost: Značka Securaptor označuje své paralyzéry jmény světových sopek. Inspirací pro model Securaptor Pico byla sopka Pico (ostrov Pico, Azorské ostrovy).

 

Parametry

Parametry

Délka: 16,5 cm
Průměr: 3,4 cm (hlavice), 2,5 cm (rukojeť)
Hmotnost: 160 g
Materiál: Hliník
Napětí: 3 000 000 V
Napájení: Zabudovaná NiCd baterie (nabíječka součástí balení)
Barva: Černá
Pouzdro: Nylonové pouzdro na opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze