Paralyzér Securaptor Pago 5 milionů voltů paralyzující baterka (zlatá)

Kód zboží: SCR-PAGO-02
BESTSELLER
  • Cena vč. DPH:1 190 Kč
  • Cena bez DPH:983 Kč
  • Původní cena:1 999 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:2 roky
Množství:

Paralyzér Securaptor Pago 5 milionů voltů paralyzující baterka (zlatá)


Elektrický paralyzér SCR Securaptor Pago ve tvaru baterky. Odolné, ale lehké tělo z tvrzeného hliníku se prakticky nijak neliší od klasické outdoorové svítilny. V přední části jsou však skryté elektrody, které umožňují překvapit případného útočníka mohutným elektrickým výbojem o síle 5 milionů voltů. Přístroj je pochopitelně použitelný také jako plnohodnotná baterka se svítivostí 180 lumenů. Securaptor Pago může posloužit dokonce jako příležitostná úderná zbraň nebo glassbreaker - nástroj pro bezpečné rozbití skla, např. u havarovaného automobilu. Paralyzér je vybaven spolehlivou bezpečnostní pojistkou bránící nechtěnému výboji při přenášení nebo svícení. Pro upevnění na opasek slouží praktický kovový klip, což je skvělé řešení umožňující okamžité použití za všech okolností (bez nutnosti zdlouhavého vytahování z opaskového pouzdra). Napájení obstarává zabudovaný dobíjecí akumulátor.

Paralyzující baterka Securaptor Pago se dobře hodí také proti zvířatům, speciálně proti psům. Její výhodou je delší tvar poskytující potřebný odstup od nevypočitatelného čtyřnohého agresora, ale také vysoce odolné provedení, díky němuž ji lze úspěšně použít jako improvizovaný obušek.

Zajímavost: Značka Securaptor označuje své paralyzéry jmény světových sopek. Inspirací pro model Securaptor Pago byla sopka Pago (ostrov Nová Británie, Papua Nová Guinea).

 

Parametry

Parametry

Délka: 24 cm
Průměr: 5 cm (hlavice), 3 cm (rukojeť)
Hmotnost: 300 g
Napětí: 5 000 000 V
Materiál: Hliník
Napájení: Zabudovaná NiCd baterie (nabíječka součástí balení)
Barva: Zlatá
Klip na opasek: Ano
Pouzdro: Ne


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze