Paralyzér Securaptor Nikko 4 miliony voltů paralyzující baterka

Kód zboží: SCR-NIKKO-01
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:1 190 Kč
  • Cena bez DPH:983 Kč
  • Původní cena:1 399 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:2 roky
Množství:

Paralyzér Securaptor Nikko 4 miliony voltů paralyzující baterka


Elektrický paralyzér SCR Securaptor Nikko je krátká paralyzující baterka s robustním tělem z tvrzeného hliníku. Při zachování praktické kompaktní velikosti nabízí Nikko zvýšenou odolnost (možno použít jako improvizovanou údernou zbraň nebo glassbreaker). Účinný paralyzér se silou 4 miliony voltů je vybaven zakrytými elektrodami, takže přístroj nelze rozeznat od obyčejné outdoorové svítilny. Toto řešení je velmi diskrétní a případného protivníka může nepříjemně překvapit. Samozřejmostí je bezpečnostní pojistka bránící náhodnému spuštění, která spolehlivě ochrání před nechtěným výbojem. Proti vypadnutí nebo vyražení z ruky slouží poutko na zápěstí. Multifunkční paralyzér Securaptor Nikko je pochopitelně použitelný také jako plnohodnotná LED svítilna s vysokou svítivostí. Napájení je zajištěno zabudovaným dobíjecím akumulátorem. Součástí balení je nylonové pouzdro s poutkem na opasek.

Zajímavost: Značka Securaptor označuje své paralyzéry jmény světových sopek. Inspirací pro model Securaptor Nikko byla podmořská sopka Nikkó (Japonsko).

 

Parametry

Parametry

Délka: 17,5 cm
Průměr: 3,6 cm (nejširší část), 2,8 cm (nejužší část)
Hmotnost: 195 g
Materiál: Hliník
Napětí: 4 000 000 V
Napájení: Zabudovaná baterie (nabíječka součástí balení)
Barva: Černá
Pouzdro: Nylonové pouzdro na opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze