Paralyzér Securaptor Khangar 8.5 milionů voltů elektrický obušek

Kód zboží: SCR-KHANGAR-01
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:3 490 Kč
  • Cena bez DPH:2 884 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:doživotní*
Množství:

Paralyzér Securaptor Khangar 8.5 milionů voltů elektrický obušek


Elektrický obušek Securaptor Khangar je mimořádně silný a účinný paralyzér pro osobní obranu i profesionální použití (bezpečnostní agentury nebo hlídací služby). Karang je multifunkční zařízení, které lze použít jako taktický obušek, LED svítilnu nebo elektrický paralyzér s napětím 8.500.000 V. Zakryté elektrody na špici dávají mohutný elektrický výboj doprovázený výraznými záblesky a hrozivým praskavým zvukem. Toto samo o sobě dokáže odstrašit a obrátit na útěk nejednoho protivníka.

Plnohodnotná svítilna s technologií Cree LED funguje lépe než běžná baterka a v případě potřeby také rychle oslepí útočníka. Její sklo je chráněno proti rozbití zapuštěním do špice paralyzéru.

Na rozdíl od obyčejných elektrických obušků, jejichž tělo je plastové a zpravidla nevydrží větší náraz, je Securaptor Khangar vyrobený z tvrzeného leteckého hliníku. Paralyzér je tedy přímo konstruovaný jako úderná zbraň a dá se bez obav použít i jako glassbreaker. Nestandardní délka poskytuje excelentní manévrovatelnost a možnost zachování bezpečného odstupu od protivníka. Tato délka je navíc nastavitelná v rozmezí 42 až 49 cm.

Systém dvojího jištění chrání před nechtěným výbojem. Přístroj je napájený dobíjecí baterií. Součástí balení je nabíječka.

Zajímavost: Značka Securaptor označuje své paralyzéry jmény světových sopek. Inspirací pro model Securaptor Khangar byla sopka Khangar (poloostrov Kamčatka, Rusko).
 

Parametry

Parametry

Délka: 42 cm (složený), 49cm (roztažený)
Průměr: 3,5 cm (hlavice), 2,5 cm (rukojeť)
Hmotnost: 540 g
Materiál: Hliníková slitina
Napětí paralyzéru: 8 500 000 V
Napájení: 2x dobíjecí baterie typu 18650 (nabíječka součástí balení)
Klip na opasek: Ne


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze