Paralyzér Securaptor Karang Mini 9 milionů voltů elektrický obušek

Kód zboží: SCR-KARANG-MINI-01
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:2 990 Kč
  • Cena bez DPH:2 471 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:doživotní*
Množství:

Paralyzér Securaptor Karang Mini 9 milionů voltů elektrický obušek


Elektrický obušek Securaptor Karang Mini je kratší verze paralyzéru Securaptor Karang. Jedná se o ultimativní paralyzér určený primárně profesionálům z řad bezpečnostních agentur nebo hlídacích služeb. Pořídit si jej ale může každý, kdo hledá skutečně účinný obranný prostředek a není ochotný dělat kompromisy. Karang je multifunkční přístroj, který lze kdykoliv použít jako taktický obušek, výkonnou LED svítilnu nebo extrémně silný elektrický paralyzér s napětím 9.000.000 V. Kryté elektrody umístěné na špici poskytují mohutný výboj doprovázený silnými záblesky a hrozivým praskavým zvukem. To samo o sobě, navíc v kombinaci s impozantním vzhledem Karangu, dokáže obrátit na útěk nejednoho protivníka.

Plnohodnotná svítilna s technologií Cree LED funguje lépe než běžná baterka a v případě potřeby také hravě oslepí útočníka. Její sklo je chráněno proti rozbití zapuštěním do špice paralyzéru.

Na rozdíl od obyčejných elektrických obušků, jejichž tělo je plastové a zpravidla nevydrží větší náraz, je Securaptor Karang vyrobený z tvrzeného leteckého hliníku. Paralyzér je tedy přímo konstruovaný jako úderná zbraň a dá se bez obav použít i jako glassbreaker. Jeho délka poskytuje dobrou manévrovatelnost a možnost zachování bezpečného odstupu od protivníka.

Paralyzér je opatřený karabinou pro připnutí např. na opasek. Systém dvojího jištění chrání před nechtěným výbojem. Přístroj je napájený dobíjecí baterií. Součástí balení je nabíječka.

Zajímavost: Značka Securaptor označuje své paralyzéry jmény světových sopek. Inspirací pro model Securaptor Karang byla sopka Karang (ostrov Java, Indonésie).
 

Parametry

Parametry

Délka: 36,5 cm
Průměr: 4 cm (hlavice), 3 cm (rukojeť)
Hmotnost: 500 g
Materiál: Hliníková slitina
Napětí paralyzéru: 9 000 000 V
Napájení: Dobíjecí baterie (nabíječka součástí balení)
Klip na opasek: Ano (karabina)


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze