Paralyzér Securaptor Kao 2.5 milionu voltů

Kód zboží: SCR-KAO-01
  • Cena vč. DPH:1 190 Kč
  • Cena bez DPH:983 Kč
  • Původní cena:1 499 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:2 roky
Množství:

Paralyzér Securaptor Kao 2.5 milionu voltů


SCR Securaptor Kao je mini paralyzér se speciálním ergonomickým tvarem. Atypická spoušť paralyzéru je umístěna ve velkém otvoru uprostřed přístroje. Po uchopení a zasunutí prstu do tohoto otvoru je Kao pevně spojený s dlaní, a proto nehrozí jeho vypadnutí nebo vyražení z ruky. K příjemnému a bezpečnému držení přispívá také kvalitní pogumovaný povrch. Prst zůstává neustále na spoušti, takže aktivace elektrického výboje je intuitivní a velmi rychlá. V neposlední řadě je použité řešení i účinnou obranou proti nechtěnému spuštění paralyzéru.

Přes úctyhodnou sílu 2.500.000 V vyniká přístroj nízkou hmotností a malými rozměry (jen asi 10 cm na délku), díky kterým si vždy najde své místo například v kabelce nebo kapse u bundy. Součástí balení je také malé nylonové pouzdro s poutkem na opasek.

Mezi elektrodami na přední části paralyzéru je umístěná LED svítilna, kterou lze použít k oslnění protivníka nebo jako běžnou baterku. Napájení přístroje zajišťuje vestavěná dobíjecí baterie.

Zajímavost: Značka Securaptor označuje své paralyzéry jmény světových sopek. Inspirací pro model Securaptor Kao byla sopka Kao (Království Tonga).

 

Parametry

Parametry

Délka: 10,5 cm
Šířka: 5,5 cm
Tloušťka: 2,5 cm
Hmotnost: 125 g
Materiál: Pogumovaný plast
Napětí: 2 500 000 V
Napájení: Zabudovaná baterie (nabíječka součástí balení)
Barva: Černá / červená
Pouzdro: Nylonové pouzdro na opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze