Paralyzér Securaptor Etna 3 miliony voltů paralyzující baterka s fokusem

Kód zboží: SCR-ETNA-01
AKCE -25 %
  • Cena vč. DPH:1 490 Kč
  • Cena bez DPH:1 231 Kč
  • Původní cena:1 990 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:2 roky
Množství:

Paralyzér Securaptor Etna 3 miliony voltů paralyzující baterka s fokusem


Elektrický paralyzér SCR Securaptor Etna je první paralyzující baterka s fokusem (zoomem), který umožňuje nastavovat šířku a délku světelného kuželu.

Pevné a lehké tělo z leteckého hliníku dává přístroji vzhled středně velké LED svítilny. Na špici jsou ale umístěny zakryté elektrody, které po stisknutí spouště paralyzéru překvapí útočníka silným elektrickým výbojem o napětí 3 milionů voltů. Unikátní způsob uložení elektrod je nejen velmi diskrétní, ale také praktický, protože maximálně brání jejich poškození a současně umožňuje co nejlepší kontakt s tělem protivníka.

Kromě obranné funkce je Securaptor Etna použitelný jako plnohodnotná taktická svítilna, jejíž velkou výhodou proti konkurenčním produktům je funkce fokus neboli zoom. Otáčením robustního prstence v přední části paralyzující baterky lze plynule upravovat tvar kuželu světla. Úzký kužel zajistí co největší dosvit (výrobce uvádí až 300 m), široký naopak co největší prostorové pokrytí. Svítilna disponuje třemi světelnými režimy - plné světlo, tlumené světlo a SOS (blikání).

Paralyzér je vybaven spolehlivou bezpečnostní pojistkou bránící nechtěnému výboji při přenášení nebo svícení. Proti vypadnutí z ruky slouží praktické poutko na zápěstí. Napájení obstarává zabudovaný dobíjecí akumulátor, nabíjecí kabel je součástí balení.

Securaptor Etna má optimální rozměry. Je dostatečně robustní, aby mohl být použitý například jako improvizovaná úderná zbraň nebo glassbreaker, ale přitom kompaktní pro běžné použití. Hodí se nejenom proti lidským protivníkům, ale jde také o vhodný paralyzér proti psům a jiným zvířatům.

Zajímavost: Značka Securaptor označuje své paralyzéry jmény světových sopek. Inspirací pro model Securaptor Etna byla sopka Etna (ostrov Sicílie, Itálie).

 

Parametry

Parametry

Délka: 19 cm
Průměr: 4 cm (hlavice), 2,7 cm (rukojeť)
Hmotnost: 250 g
Napětí: 3 000 000 V
Materiál: Hliník
Napájení: Zabudovaná baterie (nabíječka součástí balení)
Barva: Černá
Pouzdro: Ne


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze